Kolieska

Kolieska

ATOM pre sezónu 2017 prichádza s 4 druhmi koliesok:

- ATOM ONE - kolieska s výborným gripom a trvácnosťou určené na tréning a fitness. Novinkou sú aj v PINK prevedení

- ATOM Matrix - úspešné kolieska zaradené do kategórie vzhľadom ku kvalite medzi pretekárske pokračujú aj túto sezónu. Novinka aj v 125mm!!!

- ATOM Matrix PLUS - Novinka 2016. Kolieska so spinový krúžkom v strede s využitím patentu pre kolieska Boom. Viac sa dočítate po odkliknutí Matrix PLUS

Prečo si vybrať kolieska zo spinový krúžkom? Odpoveď: Korčuľovanie sa stáva pohodlnejším, rýchlejším.  Koliesko má 2 zložky- spinový krúžok ktorý je mäkký a uretán ktorý je obaluje je vyššej tvrdosti. Koliesko absorbuje nerovnosti na ceste a tým Vaše kĺby netrpia až tak, spinový krúžok pri každom odraze pôsobí ako malá pružina ktorá zvyšuje roll Vašich koliesok a posledným atribútom je opotrebenie koliesok.

- ATOM BOOM / BOOM Magic - už samotný názov hovorí sám za seba. Kolieska Nr. 1 pre sezónu 2016/2017. Kolieska ako jedny z mála držia 100% na mokrom povrchu. Nerozlišuj medzi suchým a mokrím povrchom - BOOM je riešenie. Dostupné 90mm, 100mm, 110mm, Nové 125mm!!!

                          BOOM kolieska boli vyrobené firmou MEARTHANE M-tech Patentom - 6,036,278 6 & 6,227,622 B1

                          Vo vnútri kolieska je interlock systém ktorý zabezpečuje maximálny roll a grip

PS: fitnes korčuliari "skupina ktorá hlavne využíva túto veľkosť koliesok" si kolieska nebude vedieť vynachváliť. Vo fitnes korčuliach všetkých značiek výrobcovia montujú tie najlacnejšie a tým pádom aj kvalitovo najnižšie kolieska. A dobré kolieska sú základ čo sa radosti z jazdy týka, rýchlosti lebo majú úplne iné vlastnosti čo do gripu, opotrebenia.... a nakoniec zistíte že Atom je o niečo drahší, ale vydrží Vám 2x toľko. VYSKÚŠAJ !!!!

Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Zobrazenie 1 až 17 zo 17 (1 stránok)
Zobrazenie 1 až 17 zo 17 (1 stránok)
Copyright © 2011 - 2017 PROFIspeed s.r.o. | All rights reserved. Created by: ADYLINE