Luigino PILOT P51 4x105 12.8 - AKCIA DOPREDAJ!!!!!
-39%

Luigino PILOT P51 4x105 12.8 - AKCIA DOPREDAJ!!!!!

109.00€ 180.00€
Brand: Luigino
Instock
|    0 reviews


Čo robí PILOT P-51 tak špeciálne?
Predoslý model novšieho modelu Featherweight. Len o pár gramov ťažší ale atribútmi špičkový.
Na každý detael framu PILOT P-51 bola sústredená veľká pozornosť. Po spolupráci s inžiniermi a súčasným vyhodnotením všetkých nožov ktoré sú na trhu je zjavné prečo nože s rádiusom „oblímy klembami“ sú pevnejšie. Je dokázané, že klenba alebo oblúk je pevnejší ako ostrý uhol. Je omnoho kompikovanejšie vyrobiť Frame s klenbami aby zostali dodržané všetky štrukturálne a jazdné vlastnosti. Luigino vytvorilo dizajn zabezpečujúc úplnú rovnosť a vystuženie. Veľká pozornosť bola venovaná jedinečnému toku a pružnosti každého bloku a okna.

Počas rozsiahleho testovania a výskumu Luigino zničili KAŽDÝ nôž vyskytujúci sa na trhu pre získanie toho dobrého a zlého z každej značky. Boli uskutočnené dva veľmi podstatné testy: meranie tlaku a flexibility (ohybnosti). Každý Frame bol testovaný proti nárazu a tlakovo pre zistenie bodu poškodenia (tlakovo stláčaný do momentu kedy už nie je schopný vrátiť sa do pôvodného stavu).
Tlakový test poukazuje flexibilitu framu tojesť ako rýchlo je schopný vrátiť sa do pôvodného stavu po momente kedy bol pod tlakom.

LUIGINO PREDSTAVUJE TEN NAJPEVNEJŠí A NAJFLEXIBILNEJŠIE RÁMY NA TRHU.

Write a review

Note: HTML is not translated!

Rating Bad           Good
Captcha